BAGUA is Authorized Partner of
Epicor Software Corporation,
Irvine, California 

follow Epicor on Facebook follow Epicor on YouTube

BAGUA SIA
Torņa 2a, Vālodzes, Stopiņi LV-2130
vitaly.skaredoff@bagua.lv
+371-29478755

Download TeamViewer Quick Support
 

Ziņu arhīvs

[10.12.2018] Oribalt ievieš automatizētu piegādes dokumentu sagatavošanas sistēmu

Risinājums sagatavo komplektēšanas lapu un rēķinu komplektu automatīski uzreiz pēc apmaksāta pasūtījuma saņemšanas no InternetAptieka.lv

[31.08.2018] Viesnīca Bellevue ievieš iNtra finanses

Web-piekļuve debitoriem un kreditoriem uzlabo starpnodaļu komunikāciju

[01.12.2017] Visi klienti ir gatavi algu aprēķinu izmaiņām 2018.g.

[31.05.2017] RadissonBLU Daugava ievieš darba laika uzskaites sistēmu

Iekšējā web sistēma darba laika plānošanai un uzskaites palīdz gan ievērojami paātrināt darba algas aprēķinu, gan savlaicīgi plānot darbinieku pieejamību.

[19.04.2017] iScala 3.1 - MetroUI interfeiss klasiskai ERP sistēmai

iScala 3.1Jaunā iScala versija - ne tikai evolucionārā attisitība funcionalitātei un jauno platformu atbalsts (Windows Server 2016, SQL Server 2016), bet arī lielākās interfeisa izmaiņas pēdējo 15 gadu laikā, pēc vairākiem gadiem aptaujot iScala lietotājus visā pasaulē. Parādījas arī jaunās funkcijas, piem. grāmatojumu kopēšana (komanda +), bet galvenais - kardināli uzlabojas lietotāja interfeiss - ne tikai vizuāli, bet pēc būtības, piem. paradījas iespēja papildināt kodu kartotēku no klientu, piegādātāju vai citu ierakstu veidošanas režīma. Grāmatzīmes interfeisā tika aizvietotas ar atverāmiem ekrāna sektoriem, parādījas vairāku kolonnu ievadīšanas plašiem monitoriem. Tika atbalstītas 4 krāsu shēmas - gaiši zīla un zaļa un tumši zīla un zaļa. Paradījas datu saglabāšanas poga (Save), lai izvairīties no PgDn vai Next nospiešanas, kur tas vairs nav nepieciešams.

[10.04.2017] Sirowa ievieš centrālās noliktavas operācijas no Polijas uz Čehiju un Slovākiju

[26.12.2016] Baltic Travel Group ievieš iScala

Iekšēja turisma līderis Baltic Travel Group aizvieto vairākas uzskaites sistēmas visā Baltijā ar vienotu iScala 3.0, web pieeju un integrāciju ar ceļojumu uzskaites sistēmām.

[06.06.2016] Oriola ievieš iNtra 4.1 risinājumus visā Baltijā

Vienota iNtras versija ļauj operatīvi harmonizēt biznesa procesus. 

[21.12.2015] OneMed palaiž WebShop medicīnisko preču pasūtīšanai 24/7

Zviedru medicīnisko preču piegādātājs OneMed palaiž interneta veikalu parteriem Baltijā - sākumā Latvijā, un 2016.g. - Igaunijā un Lietuvā. Sistēma ir integrēta ar EPR iScala un atbalsta centralo noliktavu.

[10.12.2015] Intrac ievieš iNtra Baltijā un Polijā un apvieno sistēmas

Baltijas būvniecības un mežtehnikas tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmums, viens no pirmiem iNtra lietotājiem, paplašina sistēmas lietošanu un ievieš iNtra visās Baltijas valstīs, un apvieno sistēmas, lai piem. atrastu rezerves daļas ne tikai sava uzņēmumā, bet visa reģionā, gan pēc oriģināla, gan pēc alternatīva koda - viena klikšķa attālumā.

[08.06.2015] Lexel Fabrika atver jauno rūpnīcu Rīgā un palaiž noliktavas un ražošanas uzskaites procesus iNtrā ar portatīviem svītru kodu skeneriem

Pēc vairāk nekā gadu ilgas sagatavošanas Lexel Fabrika atver jauno rūpnīcu Rīgā, vairāk nekā divreiz palielinot noliktavas un ražošanas platības. Smalkas elektronikas (SMT) ražošana ir uzsākta, JIT procesi ir ieviesti ražošanā, un visas noliktavas operācijas ir realizētas ar QR-skeneru palīdzību, ka arī ieviesti portativie svītru kodu printeri iekšējo operāciju identifikācijai.

Ieviestas tehnoloģijas palīdz organizēt darbu 2 maiņās praktiski režīmā 24/7, iekšejais servisa līmenis ir ievierojāmi pacelts, kā arī kopīgi uzlabojas ražotas produkcijas kvalitāte, jo pie jau agrāk ieviestas komponenšu kvalitātes kontroles sistēmas tika pievienota pusfabrikatu kontoles sistēma. 

[07.04.2015] OneMed ievieš CRM uz iNtra bāzes

Kompānija OneMed ievieš CRM Baltijas valstīs uz web-risinājuma iNtra 4.1 bāzes, lai kontrolētu pieprasījumus un sadarbību ar klientiem, ieskaitot tehniskus darbus ar aprīkojumu, kuru uzņēmums piedāvā tirgū. Baltijas vadībai tagad ir skaidra situācijas pārskatāmība un piekļuve komunikāciju vēsturei.

[26.09.2014] iNtra 4.1 - skaistāk, gudrāk, modernāk

iNtra 4.1Pēc 2 gadiem kopš iNtra 4.0 paradīšanas laižām jaunāko versiju – 4.1, uz Bootstrap 3 platformas, ar pievilcīgāko interfeisu, iespēju meklēt tabulās, drukāt tos atsevišķi, kā arī eksportēt uz Excel. Noformējums ir tuvāk modernam „flat” dizainam, un kopīgi sistēma ir kļuvusi vēl draudzīgāka lietotājiem. Šogad uz jauno versiju jau plāno pāriet 3 klienti.

 

 

 

 

 

[10.05.2014] Schneider ElectricVadošais uzņēmums enerģijas vadības jomā ievieš abu produktu jaunākas versijas, lai centralizētu pārdošanas datu plūsmas kontroli Baltijas valstīs (iNtra 2.6 tika izmantota kopš 2003.g.), kā arī dot iespēju saviem klientiem efektīvāk sadarboties, izmantojot pašapkalpošanās portālu MySE, kurš ir integrēts ar finanšu un loģistikas sistēmu.

[08.01.2014] Neskatoties uz saspiestiem termiņiem, pateicoties savlaicīgas plānošanai un pārbaudītam EUR konvertoram, jau vairāk par 70% no mūsu klientiem ir pilnībā ir pārslēgusies uz  darbu ar eiro ka bāzes valūtu. Latu uzņēmuma datu bāzes paliek pilnībā pieejams, un visai noapaļošanas jautājumi ir atrisināti.

[30.07.2013] Robert BoschRobert Bosch, kas lieto ERP Epicor iScala Baltijā vairāk kā desmit gadus, jau pusgadu veiksmīgi izmanto centralizētu iNtra 4.0 risinājumu komercpiedāvājumu apstrādei un saskaņošanai. iNtra web interfeisa kombinācija ar Epicor Service Connect tūlītējai apstiprinātu pasūtījumu ievietošanai ERP Epicor iScala palīdzēja integrēt Robert Bosch termotehnikas nodaļas pārdošanas procesu, kā arī monitoringa sistēmu citiem biznesa procesiem uzņēmumā – kredīta kontroles, pārdošanas statistikas utt.

 

[25.04.2013] Šogad Schneider Electric tika ieviesti vēl 4 EDI mūsu risinājumus - ar klientiem, piegādātājiem un pārvadātājiem. Kopš 2004.gada uzņēmumā ar automātisku datu apmaiņu ir saslēgti jau 14 partneri.

[02.01.2013] Mūsu uzņēmums ir saņēmis Epicor Silver Partner statusu 2013. gadam. Turpinām attīstību!

[12.12.2012] Pagāja jau 11 gadi kopš pirmās iNtra versijas paradīšanas 2001. gadā – šodien mēs piedāvājam kompleksa risinājumu, kurš iekļauj uzkrāto pieredzi un satur nozīmīgas jauninājumus. Esošiem klientiem ir iespēja migrēt uz jauno versiju, lūdzām sazināties ar mums saistībā ar demo versijas uzstādīšanu.

 [01.10.2012] Šoruden gaidāmai jaunai iNtra versijai jau ir pirmais lietotājs, un ieviešanas rezultāti pārliecina, ka ieviestasiNtra 4.0 izmaiņas un kardināla sistēmas pārbūve ne tikai tehniski attīstīja produktu, bet arī būtiski maina lietotāja pieredzi darbā jaunajā web vidē, padarot darbu ar to par ērtu un pat patīkamu procesu. Sekojiet līdzi jaunumiem!

[12.09.2012] Mūsu klienti atjauno pozīcijas

Krīze, kas sākās 2008-2009, saskāra lielāku nozaru daļu. Neskatoties uz to, pētījums starp mūsu klientiem ļauj atzīmēt, ka kopumā tie ir atguvusies no šoka, un ņēma uz spēcīgu izaugsmi. Mūsu analīze liecina, ka uzņēmumi, kas ir pierādījuši vislielāko izaugsmi, arī krīzes  laikā ne tikai nepārtraukta, bet pat palielināja attīstību savu biznesa vadības un sadarbību sistēmām. Šai politikā ir daudz diezgan saprotami iemesli - iegūt konkurences priekšrocības, uzlabot klientu apkalpošanu, vai kompensēt darbinieku samazinātu skaitu un kvalitāti.

Atlasīto klientu apgrozījums, mln. LVL

 

[16.08.2012] Atjaunojot ar mūsu palīdzību iScala sistēmu līdz versijai 2.3 SR3, 12 uzņēmumiem Baltijas valstīs atvērās jaunās iespējas biznesa vadības sistēmas attīstībā, parādījās iespējā strādāt x64 versijā un izmantot moderno datortehniku ikdienas automatizācijai.

[04.06.2012] Vasara ir nenovēršama, un līdz ar to - jaunas iespējas uzlabojumiem. Nav jāgaida rudens - plānojiet migrāciju uz iScala 2.3 SR3, izmantojiet priekšrocības:

  • ievērojami pārveidots lietotāja interfeiss pārdošanas pasūtījumiem
  • neierobežots ierakstu skaits Automātiskā Uzskaites Shēmā
  • 9-zīmju gari grāmatojumu numuri
  • sertificēts atbalsts Windows 7
  • darbs ar .NET 4.0 un Windows Server 2008 R2
  • un daudz vairāk.

[12.04.2012] Epicor Software ir saskaitījis vismaz 9 iemeslus, kāpēc "paštaisīta" sistēma ir bīstama biznesam ilgtermiņā.

1. Zināšanu neaizsargātība un izolācija
2. Ierobežojumi attiecībā uz datu pieejamību un atjaunināšanu
3. Datu duplikācija un nepilnības
4. Netiek veikta pietiekama testēšana
5. Trūkst inovācijas un nākotnes vīzijas
6. Nepilnības sistēmas arhitektūrā rada nepieciešamību pēc apkārtrisinājumiem un labojumiem vadoties no iekšējām zināšanām
7. "Paštaisīta" risinājuma uzturēšana var būt ievērojami dārgākā nekā jums šķiet
8. Trūkst integrētas mācību vadības sistēmas, lai maksimizētu darbinieku adaptāciju un funkcionalitātes izmantošanu
9. Vāja integrācija ar citām sistēmām

Pilno teksu (angļu valodā) lasiet šeit.

[09.02.2012] Mūsu biznesa vadības sistēmas paplašināšanas produkts iNtra tika izplatīts arī Somijā - uzņēmumā Nordic Cosmetics OY to lieto finanšu analīzei, debitoru un kreditoru uzskaitei, krājumu kontrolei un galvenais - pārdošanas akciju organizēšanai.

[16.01.2012] Sadarbībā ar mūsu partneriem KompIT ielūdzam Jūs piedalīties apaļā galda diskusiju sērijā, kas ir veltīta uzņēmuma vadības sistēmas automatizācijas aktuāliem jautājumiem, piemēram, budžeta veidošana un kontrole, personāla komunikācija un sadarbība ar partneriem, jauno tehnoloģiju lietošana biznesa procesu sakārtošanā un automatizācijā. Lūdzam apskatīties prezentāciju ar pamata tēzēm, lai skaidrāk izprastu diskusijas uzdevumus.Neformāla atmosfēra, tēja-kafija-cepumi, atnāciet, būsim priecīgi! Lūdzu, paziņojiet par savu vēlmi uz email vitaly.skaredoff@bagua.lv.

[01.08.2011] Epicor piedāvā lieliskas atlaides Epicor iScala licencēm jaunām funkcijām un licenču komplektiem: Controllability Boost ar Business Transaction Control Engine, Advanced Credit Control, Revenue Recognition, 50% atlaide pārejot uz Enterprise Server (īstie 64 biti, datu bāzes sadalīšana un citi ātrdarbības un drošības uzlabojumi augošiem uzņēmumiem), kampaņa "iegādājoties 4, maksā par 3 papildus lietotājiem" un ļoti efektīvie Epicor Service Connect komplekti.

[16.05.2011] Privātā kapitāla sabiedrība Apax Partners ir iegādājusies Epicor Software Corporation un Activant - citu biznesa programmatūras izstrādātāju no ASV, izveidojot jauno Epicor — globālo līderi biznesa programmatūrā. Uzņēmums specializējas ražošanas, vairum- un mazumtirdzniecības un servisa sektoros, kopā sasniedzot $800 mln. apgrozījumu ar vairāk kā 33000 klientiem.

[08.04.2011] Jau 3 studentu grupas ir uzsākušas praktiskās nodarbības Epicor iScala vidē Biznesa tehnoloģiju laboratorijas projektā.

[15.02.2011] Klajā laista Epicor iScala jaunākā versija 2.3 SR3 versija - ar daudziem gan tehnoloģiskiem, gan funkcionāliem uzlabojumiem, kā arī pavisam jaunām funkcijām. Sīkāk par produktu un pārdošanas kampaņu var iepazīties šeit (angļu valodā).

[05.01.2011] Epicor9 ir nosaukts par vienīgo ERPsistēmu vidējiem uzņēmumiem ar skaidru skatu uz nākotni Gartner Magic Quadrant pārskatā.

[02.09.2010] Mūsu parneris - R Birojs, piedāvā unikālus finanšu vadības pakalpojumus uz ERP Epicor iScala pamata - ON-LINE grāmatvedība, tai skaitā arī materiālu un ražošanas vadību. Jūsu uzņēmums ir par mazu, lai iegādātos un ieviestu ERP, bet nepieciešāms veikt efektīvu finanšu vadību, nevis tikai gatavot pārskatus VIDam? Izmeģiniet šo piedāvājumu!

[12.07.2010] Pabeigta biznesa migrācija uz atsevišķām biznesa sistēmām (Epicor iScala, iNtra un i3 B2B) jaunizveidotajām Mediq kompānijām Baltijas valstīs.

[01.06.2010] Akcija jauniem klientiem - atlaides un dāvanas pērkot jebkuru sistēmu. Lūdzu zvaniet 29478755, lai sarunātu prezentācijas laiku.

[06.05.2010] EDI risinājums pasūtījumu datu apmaiņai starp SAP R/3 un Epicor iScala Schneider Electric Nordic reģionā ir paātrinājis un sakārtojis biznesa procesus, ļaujot koncentrēties uz augstā servisa līmeņa uzturēšanu.

[19.04.2010] Ieviesta B2B interneta tirdzniecības sistēma WebNAV uzņēmumā Vilmars - ar strukturizētu produktu meklētāju, bilžu atspoguļošanu visos režīmos, un visu pārējo, kas ir nepieciešams sezona preču tirdzniecībai.

[17.03.2010] Ienākošo bankas maksājumu apstrādes iNtra moduļa ieviešana uzņēmumos LatFood un Oriola Rīga palīdzēja būtiski samazināt debitoru maksājumu apstrādes laiku, un paātrināt kredīta kontroles lēmumu pieņemšanu.

[19.02.2010] Tika ieviestā vēl vienā iNtra sistēma Polijā - kosmētikas izplatītājam SiroScan. Neskatoties uz zināmām atšķirībām Baltijas un Polijas biznesa organizēšanā, sistēma bija gatava darbam 2 dienu laikā!

[11.01.2010] Sadarbībā ar kompāniju KompIT pabeigta bāzes B2B-risinājuma izstrādāšana sistēmai Microsoft Dynamix NAV (Navision). Sistēmā ir visa pamata funkcionalitāte - uzņēmuma ziņas, preču meklēšana un pasūtījumu ievietošana, kredīta kontrole, pasūtījumu vēstures un statusa pieprasījumi utt. Kā parasti, risinājumu raksturo operatīvā un efektīvā ieviešana, kas ļauj īsā termiņā nodrošināt investīciju atmaksu un gūt ievērojamu rezultātu izdevumu samazināšanā.

[09.11.2009] Ar iNtra palīdzību Latfood debitoru uzskaites nodaļa tagad izsūta atgādinājumus debitoriem izmantojot SMS, kas uzreiz pierādīja šīs metodes efektivitāti.

[05.08.2009] iNtra sistēmas ieviešana uzņēmumā Latfood kopā ar loģistikas procesu izmaiņām ļāva automatizēt dispečera darbu, samazināt neproduktīvus izdevumus, kā arī precizēt distribūcijas nodaļas produktivitātes radītāju aprēķinu.

[28.04.2009] Epicor partneru konferencē Budapeštā tika prezentēti jaunās sistēmas Epicor 9 ieviešanas plāni Latvijā. Epicor 9 latviskota versija būs pieejama tuvāku gadu laikā, iScala lietotāji varēs viegli pāriet uz šo pavisam jauno produktu, kas apvieno labākas funkcijas no iScala, Enterprise, Vantage un citiem Epicor produktiem vienotā platformā ar īsti draudzīgu interfeisu, kuru var lietot gan uz Windows darbstacijām vai mobilām iekārtām, gan uz web interfeisa uz Windows, Mac vai pat Linux mašīnām.

[18.02.2009] Mēs sākam aktīvi lietot vācu attālinātas piekļuves sistēmu TeamViewer, lai nodrošinātu operatīvāku atbalstu mūsu klientiem. Ja Jums ir īss jautājums, kurš tomēr prasa kādu funkcionalitātes demonstrēšanu, sazinieties ar mums, palaidiet šo programmu un paziņojiet mums automatiski piešķirto ID un paroli piekļuvei. Tas ir droši, jo komunikācija tiek šifrēta, Jūs redzat, kas notiek ekrānā, un sakari tiek pārtraukti līdzko Jūs izslēdzat programmu.

[29.12.2008] Rudens laikā Schneider Electric ir apvienojis savas noliktavas Baltijas valstīs integrētājā loģistikas centrā Salaspilī. Ieviestais risinājums uz iScala 2.3, iNtra un Epicor Service Connect bāzes nodrošina nepārtrauktu pasūtījumu plūsmu un izpildes monitoringu, kā arī centralizēto produktu katalogu vadību un atjaunošanu.

[14.07.2008] iNtrā integrēts reklamāciju vadības risinājums kompānijā Oriola Rīgā un Tallinā palīdz paaugstināt klientu apkalpošanas līmeni, operatīvi risinot visus jautājumus, kā arī analizējot problēmu cēloņus.

[04.04.2008] Epicor iScala sistēmu integrācija starp Oriola Vilnius un Oriola Rīga izmantojot Epicor Service Connect risinājumu un mūsu integrācijas risinājumus atļava pilnvērtīgi organizēt datu apmaiņu centrālas noliktavas procesiem.

[14.02.2008] ERP sistēmas migrācija ir pabeigta uzņēmumā Oriola-Rīga no Scala 5.1 uz Epicor iScala 2.3 ar vienlaicīgo B2B risinājuma ieviešanu uz i3 platformas. Izmaiņas atļava pilnvērtīgi ieviest FEFO atlases metodi, uzlabot izejošo pavadzīmju izdruku utt.

[24.01.2008] Kompānijā Sirowa ieviestais iNtras "Akciju kontroles" modulis atļāva integrēt uzņēmuma mārketinga pasākumus (īslaicīgas papildus atlaides ar sarežģītu struktūru produktu grupām vai konkrētām pozīcijām) ar Epicor iScala funkcionalitāti.

[29.10.2007] Epicor iScala servera atjaunošana uz Microsoft SQL 2005 x64 versiju uz Windows 2003 R2 x64 platformas atļāva kardināli paātrināt iScala procesus uzņēmumā Latakko.

[15.10.2007] Pabeigta Epicor Service Connect risinājuma ieviešana kompānijā Map Latvia, tika nodrošināts centrālas noliktavas darbības cikls - pieejamības kontrole, pasūtījumu pieņemšana un automātiskā pārsūtīšana utt.

[20.09.2007] Laipni lūdzām apmeklēt mūsu stendu izstādē "Uzņēmuma vadība un finanses", kura notiks Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsala, 26.-28. septembrī.

[20.08.2007] Sadarbībā ar A/S Rīgas Investīciju Nams izstrādāta un palaista web-sistēma nekustāma īpašuma tirgus speciālistiem - CENU BANKA, kura ļauj aktīvi mainīties ar datiem par faktiski notikušiem darījumiem.

[14.05.2007] Tiek ievests jauns pakalpojums mūsu klientiem - iespēja reģistrēt uzturēšanas jautājumu (gadījumu) elektroniski, izmantojot BAGUA Helpdesk - eTicket sistēmu - http://www.bagua.lv/tickets ar turpmāko gadījuma statusa kontroli, komentāriem un citām iespējām.

[19.02.2007] Sākām aktīvi piedāvāt jaunāko Epicor iScala versiju - iScala 2.3. Uzlabotas pielikumu funkcijas (attachments), ir pieejama AutoLogoff opcija, kā arī lauku līmeņa datu drošība un daudz citas funkcijas.

[16.02.2007] Veikta POS risinājuma ieviešana kompānijā "Latakko", izmantojot moderno aparatūru no CHD. Čeka izdrukāšana notiek tieši tā, ka parasta rēķina izdruka, pie tam ļoti atri un atbilstoši visām likuma normām.

[05.01.2007] Tika palaista POS (kases) sistēma uzņēmuma "Latvijas Metāls". Izmantojot standartu iScalas interfeisu, risinājums nodrošina pārdošanas procesu sākot no atlikuma un cenas pārbaudes beidzot ar čeka izdruku (uz pasūtījuma pamata) un atlikuma izdošanu.

[28.11.2006] iNtra risinājums ir ieviests vēl vienā uzņēmumā Lietuvā - Intrac Lietuva UAB. Sistēma ļauj tas lietotājiem ātri un efektīvi pārvaldīt biznesa informāciju ar web-brouzera standarta interfeisu.

[25.09.2006] Mūsu klienti ir pilnībā gatavi Scala 5.1 nomaiņai no šī gada oktobra - 89% no tiem jau pārgājuši uz iScala 2.2 un 11% ir iegādājušies licenci un gatavojas pāriešanai tuvākajā laikā.

[06.03.2006] Tiek palaista i3.mobile sistēma kompānijā Latakko. Sistēma ļauj merčendaizeriem ievietot pasūtījumus klientu vietā lietojot PocketPC, tai skaitā izmantojot "plauktu kontroles" sistēmu, kad tiek pārbaudītas preces, kurām jābūt veikalā uz plauktiem.