Epicor Authorized PartnerBAGUA is Authorized Partner of
Epicor Software Corporation
Irvine, California 
follow Epicor on Facebookfollow Epicor on YouTube

BAGUA SIA
Torņa 2a, Vālodzes, Stopiņi LV-2130
vitaly.skaredoff@bagua.lv
+371-29478755

Download TeamViewer Quick Support
 

Jaunumi

iScala 3.1 - MetroUI interfeiss klasiskai ERP sistēmai

19. aprīlis, 2017.

iScala 3.1Jaunā iScala versija - ne tikai evolucionārā attisitība funcionalitātei un jauno platformu atbalsts (Windows Server 2016, SQL Server 2016), bet arī lielākās interfeisa izmaiņas pēdējo 15 gadu laikā, pēc vairākiem gadiem aptaujot iScala lietotājus visā pasaulē. Parādījas arī jaunās funkcijas, piem. grāmatojumu kopēšana (komanda +), bet galvenais - kardināli uzlabojas lietotāja interfeiss - ne tikai vizuāli, bet pēc būtības, piem. paradījas iespēja papildināt kodu kartotēku no klientu, piegādātāju vai citu ierakstu veidošanas režīma. Grāmatzīmes interfeisā tika aizvietotas ar atverāmiem ekrāna sektoriem, parādījas vairāku kolonnu ievadīšanas plašiem monitoriem. Tika atbalstītas 4 krāsu shēmas - gaiši zīla un zaļa un tumši zīla un zaļa. Paradījas datu saglabāšanas poga (Save), lai izvairīties no PgDn vai Next nospiešanas, kur tas vairs nav nepieciešams.

Sirowa ievieš centrālās noliktavas operācijas no Polijas uz Čehiju un Slovakiju

10. aprīlis, 2017.

Sirowa ievieš centrālās noliktavas operācijas no Polijas uz Čehiju un Slovakiju

Volvo Truck ievieš jauno un lietoto kravas mašīnu krājumu un pārdošanas uzskaiti iScala 3.0

16. janvāris, 2017.

Turpmāk vienā sistēmā būs visā finanšu un krājumu vadība, ieskaitot rēķinu izraksīšanu

Baltic Travel Group ievieš iScala

26. decembris, 2016.

Baltic Travel Group aizvieto vairākas uzskaites sistēmas visā Baltijā ar vienotu iScala 3.0, web pieeju un integrāciju ar ceļojumu uzskaites sistēmām

Oriola ievieš iNtra 4.1 risinājumus visā Baltijā

6. jūnijs, 2016.

OneMed palaiž WebShop medicīnisko preču pasūtīšanai 24/7

21. decembris, 2015.

Zviedru medicīnisko preču piegādātājs OneMed palaiž interneta veikalu parteriem Baltijā - sākumā Latvijā, un 2016.g. - Igaunijā un Lietuvā. Sistēma ir integrēta ar EPR iScala un atbalsta centralo noliktavu.

Intrac ievieš iNtra Baltijā un Polijā un apvieno sistēmas

10. decembris, 2015.

Baltijas būvniecības un mežtehnikas tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmums, viens no pirmiem iNtra lietotājiem, paplašina sistēmas lietošanu un ievieš iNtra visās Baltijas valstīs, un apvieno sistēmas, lai piem. atrastu rezerves daļas ne tikai sava uzņēmumā, bet visa reģionā, gan pēc oriģināla, gan pēc alternatīva koda - viena klikšķa attālumā.

Lexel Fabrika atver jauno rūpnīcu Rīgā un palaiž noliktavas un ražošanas uzskaites procesus iNtrā ar portatīviem svītru kodu skeneriem

8. jūnijs, 2015.

Pēc vairāk nekā gadu ilgas sagatavošanas Lexel Fabrika atver jauno rūpnīcu Rīgā, vairāk nekā divreiz palielinot noliktavas un ražošanas platības. Smalkas elektronikas (SMT) ražošana ir uzsākta, JIT procesi ir ieviesti ražošanā, un visas noliktavas operācijas ir realizētas ar QR-skeneru palīdzību, ka arī ieviesti portativie svītru kodu printeri iekšējo operāciju identifikācijai.

Ieviestas tehnoloģijas palīdz organizēt darbu 2 maiņās praktiski režīmā 24/7, iekšejais servisa līmenis ir ievierojāmi pacelts, kā arī kopīgi uzlabojas ražotas produkcijas kvalitāte, jo pie jau agrāk ieviestas komponenšu kvalitātes kontroles sistēmas tika pievienota pusfabrikatu kontoles sistēma.

Ziņu arhīvs

31. maijs, 2015.

2006-2015