BAGUA is Authorized Partner of
Epicor Software Corporation,
Irvine, California 

follow Epicor on Facebook follow Epicor on YouTube

BAGUA SIA
Torņa 2a, Vālodzes, Stopiņi LV-2130
vitaly.skaredoff@bagua.lv
+371-29478755

Download TeamViewer Quick Support
 

Pakalpojumi

Īstiem konsultantiem ir raksturīgs domāšanas veids, kas ir orientēts, pirmkārt, uz klienta problēmu risināšanu, un tikai pēc tam - uz pašu interešu īstenošanu. Tas atspoguļojas arī uzvedības stilā un attieksmē pret darbu.

Varat pajautāt - "Kur tad ir loģika?". Tātad, jāaizmirst par savām interesēm un jācenšas apmierināt klientu jebkura veidā? Tā īsti nav! Apmierinot klientu ar mūsu piedāvātiem pakalpojumiem, mums rodas unikāla iespēja saņemt abpusējus labumus (metode "+/+" vai "win/win"), bet arī tas nav galvenais. Galvenais ir tas, ka mēs zinam savus klientus un attīstām ciešas un ilglaicīgas attiecības ar tiem, kas ļauj tiem kļūt ne tikai par mūsu klientiem, bet par partneriem un pat draugiem. Tieši tā ir mūsu panākumu garantija profesionālajā darbībā.

Mūsu konsultāciju pakalpojumiem ir raksturīgs augsts interaktivitātes līmenis un uzmanīgums pret klienta vajadzībām, kā arī nākotnes attīstības vīzijas veidošana. Visus pakalpojumus var sadalīt dažādās kategorijās: informācijas sistēmu un risinājumu plānošana, izstrādāšana un ieviešana; lietotāju apmācība; tiešās konsultācijas.